Zdarzenia z morza wzięte. Tam gdzie kres

Lesław Furmaga Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
morze opowieść
literatura obyczajowa, romans
morze opowieść

Cała recenzja już na blogu przedpremierowo: http://arystokratkispodksiegarni.blogspot.com/2018/09/przedpremierowo-o-potedze-zywiou-czyli.html

"Autor w swych opowiadaniach opisuje życie ludzi, którzy swoje serca zostawili na morzu. Wydawać by się mogło, że morze jest z natury spokojne, ale zapominamy, iż to żywioł, który daje znać o swym gniewie od czasu do czasu. Pokazuje...

• W prywatnej biblioteczce
  • Książki Arystokratki J.
  • Dla wydawnictwa

Dodaj cytat z książki Zdarzenia z morza wzięte. Tam gdzie kres