Góry z dzieckiem

2018-06-20
2018-06-20
9788381031912
góry podróże poradnik

Okładka książki Bieszczady i Beskid Niski z dzieckiem Mariusz Woch, Marlena Woch
Bieszczady i B... Mariusz Woch, Marle...
Okładka książki Beskidy z dzieckiem Mariusz Woch, Marlena Woch
Beskidy z dzie... Mariusz Woch, Marle...

Książka intro dla wszystkich rodzin chcących wędrować z bąblami. Absolutny must have! Polecam!

Bardzo ciekawa książka i bogata pod każdym względem i to nie tylko dla osób chcących chodzić z dziećmi ale dla każdego kto chodzi po górach.Podzielona na rozdziały,dzieki czemu łatwo się w niej poruszać.Duzo praktycznych wskazówek, pięknie i szczegółowo opisane szlaki,stopnie trudności,czas przejścia.Idealny przewodnik dla każdego i bardzo pomocny przy planowaniu każdego wyjścia na szlak.Jestem bardzo zadowolona,że jestem w posiadaniu tej książki i wiem że nie raz do niej zajrzę wybierając się na szlak nie tylko z dziećmi ale i sama,bo dzięki tej książce odkryłam,że jest jeszcze bardzo dużo pięknych miejsc w górach,które trzeba koniecznie zobaczyć.

Bardzo dobra pozycja dla tych, którzy chcieliby w góry chodzić z dziećmi. W internecie trudno znaleźć wszystkie informacje, które tu zebrane są w jednym miejscu i podane w bardzo przystępny sposób.
Duży plus za podanie list rzeczy niezbędnych i tych mniej koniecznych, ale przydatnych, w zależności od tego czy wędrówki będą jednodniowe, czy wielodniowe z noclegami w schroniskach.
Bardzo podobał mi się rozdział z propozycjami wędrówek po górach wraz z podaniem stopnia trudności. Ku mojej radości okazało się, że w polskich górach można znaleźć szlaki dogodne nawet dla rodziców najmłodszych dzieci, które będą po górach poruszać się wózkiem. Gdy sama szukałam informacji na ten temat w internecie, nie znalazłam prawie nic.
Książka ląduje na mojej liście tych, które chciałabym mieć, może przed następnym wyjazdem w góry zakupię ;)

Świetny przewodnik po górskich wyprawach. Oceniam książkę po przejściu ok. 10 zaproponowanych przez autorkę wypraw. Nie mam żadnych zastrzeżeń i nie mogę doczekać się kolejnych wycieczek. Przewodnik jest świetną inspiracją przy planowaniu wyjazdów.

Książka bardzo ładnie i ciekawie wydana. Mimo, że w górach nie jestem nowicjuszem to i tak kilka cennych wskazówek tutaj znalazłam. Książka jest podzielona na pasma górskie, a trasy fajnie opisane wraz z czasami przejść i ewentualnymi alternatywami wycieczek na nieco trudniejsze. Wszystko okraszone ładnymi fotografiami oraz gdzie niegdzie mapami. Mimo, iż większość przedstawionych wycieczek już przeszliśmy z mężem, poradnik zachęcił nas by wrócić na niektóre szlaki tym razem w trójkę ;)

Bardzo dobra pozycja, dla wszystkich, którzy wybierają się w góry z dzieckiem. Dobre opisy tras. Podział na pasma, oznaczenia trudności wycieczek to dodatkowy atut.

• PODRÓŻE MAŁE I DUŻE
  • Zwiedzam cały świat: przewodniki i inne myki
  • Górskie
  • Dla Dziecka
  • Rodzic

Dodaj cytat z książki Góry z dzieckiem