Kup teraz - 8 ofert w cenie od 13.38 zł do 21.29 zł

Jaki to ptak? Atlas dla dzieci

Dominik Marchowski Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM popularnonaukowa dziecięca
Wydawnictwo SBM
literatura dziecięca dla młodzieży ptaki atlas ciekawostki
popularnonaukowa dziecięca
literatura dziecięca dla młodzieży ptaki atlas ciekawostki

Mamy tutaj 127 stron pełnych bogatych ilustracji i wiedzy. Opisanych jest tutaj wiele gatunków ptaków, które zamieszkują w Polsce. Oczywiście są też takie, które odlatują w określonych porach do ciepłych krajów. A jakie ptaki możemy tutaj poznać? Są to np. bocian biały, turkawka, jerzyk, zimorodek, dudek, kruk, zięba, szczygieł i wiele wiele innych.

Każdy gatunek opisany...

• Domowa biblioteczka dziecka