Jeden fałszywy ruch

Okładka książki Jeden fałszywy ruch Harlan Coben
Okładka książki Jeden fałszywy ruch
Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 5) Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
Myron Bolitar (tom 5)
W labiryncie kłamstw
One False Move
Albatros
2018-09-11
2004-01-01
1998-01-01
Andrzej Grabowski
Myron Bolitar w labiryncie kłamstw

Okładka książki Aż śmierć nas rozłączy Jeff Abbott, Charles Ardai, Jay Brandon, Lee Child, Harlan Coben, Brendan DuBois, Jim Fusilli, Bonnie Hearn Hill, Steve Hockensmith, William Kent Krueger, Laura Lippman, Tim Maleeny, Rick McMahan, P.J. Parrish, Ridley Pearson, Tom Savage, R.L. Stine, Charles Todd, Tim Wohlforth
Aż śmierć nas ... Jeff Abbott, Charle...
Okładka książki Ratownik Andrew Gross, James Patterson
Ratownik Andrew Gross, James...

Książka wciągająca i trzymająca w napięciu. Bardzo zaskakujące zakończenie. Dużo emocji w tej części u Myrona. Win jak zawsze niezniszczalny. Warta przeczytania.

Wciągająca, trzymająca w napięciu ;)
Co ty dużo mówić... Harlan Coben wymiata w swoich książkach, i wie co dać czytelnikowi.

Wciągająca, trzymająca w napięciu ;)

Dobra jak każda z przeczytanych przeze mnie. Zaskoczyło mnie jednak finałowe rozwiązanie. Warta przeczytania.

Miałem parę tygodni przerwy od Myrona. Poprzednia część mi się bardzo podobała a ta już jednak średnia. Ten żart wydawał się wymuszony a sama intryga nie powala. Już trochę się to przejada - historie mocno są do siebie zbliżone i to już tak nie wciąga jak na początku. Trochę denerwujące te super moce Wina. Przesada. Z zabójcą trochę poniosła pisarza wyobraźnia. Mam całą serię z Myronem. Przeczytałem jak na razie 5. części i ta była najsłabsza. Zobaczymy jak reszta

Kolejna część z serii o Myronie Bolitarze.
Ciekawa fabuła, która trzyma w napięciu do końca. Końcówka zaskakująca . Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy😬 No i jest zdecydowanie więcej Wina niż w poprzedniej części 🤩
Podobało mi się. Jestem na tak. Polecam i oceniam 8/10.

Kolejna część z serii o Myronie Bolitarze.
Podobało mi się. Jestem na tak. Polecam i oceniam 8/10.

Pierwszorzędne wagonowe czytadło.

Pierwszorzędne wagonowe czytadło.

Kolejny, bardzo dobry 5 tom kryminału mistrza gatunku Harlana Cobena z serii: W labiryncie kłamstw.

Ale ta część była inna.. Ciężko mi było przez nią przejść. Bowiem zżyłam się z bohaterem Mayronem.. A w tej części wylał na prawdę wiele swoich emocji. Zaczyna się niewinnie jak zawsze. Ktoś zaczyna nękać Brendę Slaugter - gwiazdę wschodzącej koszykówki. A Mayron dostaje zlecenie by ją pilnować. Poza tym wychodzi na jaw, że ojciec Brendy też zniknął, a dziewczyna każe naszemu głównemu bohaterowi go odszukać. Jednak sprawa nie jest tak prosta jak się wydaje. W książce dowiadujemy się bowiem, że 20 lat temu zniknęła matka dziewczyny. Co to ma to związek z tym wszystkim? Mayron zaczyna mieć więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. Tropy prowadzą do rezydencji wpływowych bogaczy, Bradfordów. Jednak nie bardzo im się podoba, że ktoś po tylu latach ponownie macza w tym palce. Poza tym Arthur Bradford kandyduje na gubernatora, więc najmniejszy skandal wokół rodziny może zniweczyć jego szanse. Win i Myron nie dają się jednak zastraszyć i ostatecznie rozwikłują sprawę, której zakończenie okazuje się bardzo zaskakujące!

Nasz główny bohater w tej części mierzy się też z wielką pokusą, bowiem bardzo zżywa się on z Brendą.. A Jessica uświadamia mu, że nie jest gotowa, na dom, dzieci, małżeństwo. Jest dobrze jak jest, lecz Mayron chce czegoś więcej! Końcówka bardzo smutna... ale, to tylko wzbudza moje zainteresowanie by sięgnąć po kolejną część.

Pominęłam poprzednią część, bo widziałam na jej temat wiele negatywnych opinii i przeszłam do tej i muszę powiedzieć, że ta część była najmniej ciekawa i wciągająca. Dopiero kilkadziesiąt ostatnich stron mnie zaciekawiło.
Zakończenie jak zawsze dla mnie nie do przewidzenia, jednak czegoś mi w nim brakowało.

Nie była to najgorsza książka, jednak jest to najmniej lubiana przeze mnie część z tej serii.

Nie była to najgorsza książka, jednak jest to najmniej lubiana...

czytałam może nie w kolejności, ale sporo części o Myronie i teraz mam wrażenie, że to wszystko już było :(, te same odzywki, reakcje Vina, opisy Cindi itd, chyba czas odpocząć od Bolitara :) -chociaż kto nie czytał Cobena w tej wersji, to polecam

• Harlan Coben
  • Coben