Jak to działa? Języki świata

Monika Jabłońska Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM Seria: Jak to działa? popularnonaukowa dziecięca
Wydawnictwo SBM
literatura dziecięca języki
popularnonaukowa dziecięca
Jak to działa?
literatura dziecięca języki

Kolejna ciekawa książeczka z tej serii dla dzieci. Sporo ciekawych informacji przekazanych na jedynie 30 stronach wydania. Pojawiły się drobne błędy, jednak to już raczej wina redaktorska. Dla dziecka jak najbardziej warto.

• 2019
  • » Z biblioteki «
  • Wokół Ameryki Łacińskiej
  • Wokół Azji Południowo-Zachodniej (Bliskiego Wschodu)
  • ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp
  • Serie