Kołysanka stop

Bartek Biedrzycki Wydawnictwo: Gniazdo Światów Cykl: Biblioteka Fenixa (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Gniazdo Światów
dark future
Biblioteka Fenixa (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
dark future

Okładka książki Bracia sungari Bartek Biedrzycki, Ala Biedrzycka
8,0
Bracia sungari Bartek Biedrzycki, ...
Okładka książki Żar-ptak II Bartek Biedrzycki, Kamil Muzyka, Zuza Biedrzycka, Paweł Komosa, Krzysztof Włudecki, Paweł Korzeniewski, Daniel Fiedczak, Krzysztof Kietzman, Piotr Michalak, Mariusz Hołod, Jan Miś, Magdalena Stawniak, Iwan Bilibin
0,0
Żar-ptak II Bartek Biedrzycki, ...
Okładka książki Żar-ptak Dominika Węcławek, Bartek Biedrzycki, Andrzej Włudecki, Paweł Komosa, Paweł Korzeniewski, Jan Miś, Daniel Fiedczak, Krzysztof Kietzman, Piotr Michalak, Magdalena Stawniak
10,0
Żar-ptak Dominika Węcławek,&...
Okładka książki Fenix Antologia 6-7 (2-3/2019) Walter Miller, Marek Oramus, Agnieszka Szady, Marek Turek, Krzysztof Sokołowski, Wojciech Gunia, Anna Sikorska, Dominika Węcławek, Marta Sobiecka, Marta Kładź-Kocot, Radek Rak, Bartek Biedrzycki, Marcin Jamiołkowski, Magdalena Białek, Zuza Biedrzycka, Mirosław Gołuński, Błażej Kurowski, Paweł Komosa, Justyna Sygulska, Wala Ponomariowa
6,8
Fenix Antologi... Walter Miller, Mare...

2012

Na półkach: , , , ,

"Opowiadania Bartka mają to do siebie, że przez każdego czytelnika będą inaczej odbierane, a wszystko zależało będzie od stopnia oczytania odbiorcy, oraz jego umiejętności wyłapywania „smaczków” związanych z literaturą SF i nie tylko. To w sumie jest zarówno mocną, jak i słabą stroną tych opowieści, ale o tym napiszę w części poświęconej na marudzenie."

Cały tekst...

Kiedyś kiedyś po kolej depresyjnej propozycji science fiction, która w przerażający sposób (a co gorsza wiarygodny) pokazała mi zdegenerowaną przyszłość, zapytałem sam siebie, gdzie ulotnił się entuzjazm tych, którzy o metaforycznym jutrze myśleli z nadzieją, delikatnym optymizmem. Gdzie są ci (i czy w ogóle są) tacy, którzy wierzą wciąż w przysłowiowe latające samochody...

• 2018
  • Lit. polska
  • .Posiadam
  • Fantastyka
  • E-booki
  • Fantasy, science fiction, horror
  • Sciene Fiction
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Kołysanka stop