rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Polskie Himalaje

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIANA / SPRZEDAŻ ( PAŹDZIERNIK 2023 )
Kolejne dwie książki do sprzedania :     Przebudzenie Olivii Przebudzenie Olivii   Turbulencja Turbulencja
20 tyg. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Wygody - wygraj książkę „Polskie Himalaje".
Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy! Wybraliśmy zwycięskie prace: Rozka13N Pat Aloj renia511 AliceInWonderland Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
Czytamy w weekend
Właśnie wypożyczyłam  Czarne narcyzy Czarne narcyzy , tylko że nie skumałam że to ósmy tom, nie czytałam poprzednich. Myślicie, że warto czy wrócić na początek ?;)
Pokazuje 6 z 9
Zobacz kolejne