Nie przecenia wartości mężczyzn

Czarna Kawa
autobiografia mężczyźni podróże
biografia, autobiografia, pamiętnik
autobiografia mężczyźni podróże

Pomimo tytułu nie jest to książka oświecająca na temat mężczyzn. Jest to zbiór opowiadań na temat tych, którzy przewinęli się przez życie autorki. Gdzieś po 1/3 akcja ze skaczącej po związkach ujednolica się i właściwie staje się bardziej książką podróżniczą, choć nadal ukazuje pojawiających się na drodze autorki przedstawicieli płci przeciwnej.

Książkę czyta się lekko i...

• Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Nie przecenia wartości mężczyzn