Mały ciekawski Gucio

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
Patryk Dobrowolski
Zielona Sowa
literatura dziecięca
Patryk Dobrowolski
Zaopiekuj się mną!

Bardzo ją polubiłam .

Jak to u Holly Webb - różne rozrywające serce przygody małego słodkiego kotka, zmierzające do łzawego happy endu, ale znowu zgrabnie napisane i nic nie poradzę na to, że formułę tak polubiłam!

Opowiastka udowadniająca, że nawet wśród kotów panuje przekonanie, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

• E-book
  • 2019