Kształt twojego głosu #7

Data 1. wydania:
2016-05-31
Tomasz Molski
Kotori
koe no katachi kotori manga Dramat Okruchy życia Shounen Dzieci Uczniowie/studenci Japonia Współczesność Realizm
Koe no Katachi
Kształt twojego głosu (tom 7)
komiksy
Tomasz Molski

Moim zdaniem - szczęśliwe zakończenie dodatkowy plus, że nie ciągnięte na siłę. Manga rewelacyjnie ukazała wiele emocji podczas czytania, bardzo mi się podobała, polecam :)

Polecam mangę, jak na moje bardzo wartościowa.

Przedstawione jury konkursu filmów amatorskich chyba spadło z Marsa... co najgorsze to tacy idioci faktycznie zasiadają w komisjach konkursów dla amatorów.
Zgrabnie się historia rozwija oby w takim kierunku jak wszyscy marzymy. ;-)

Na półkach: , , , , ,

Przepiękna manga, do której będę wracała jeszcze nie raz. Jest to bardzo życiowa i prawdziwa historia, przez którą nie raz miałam łzy w oczach, a to naprawdę rzadko się u mnie zdarza.
Zakończenie wzruszające i piękne, ale czegoś mi w nim zabrakło (w sumie wiem czego, ale nie chcę spoilerować). Myślałam, że zakończy się nieco inaczej, ale i tak całość mangi oceniam na duży...

Na półkach: , , , ,

SMUTNY KONIEC

Wreszcie nadesłać ta chwila – „Kształt twojego głosu”, jedna z najlepszych mang, jakie czytałem w życiu (a jak przejrzycie recenzje na moim blogu, przekonacie się że lista japońskich komiksów, jakie pochłonąłem, jest całkiem spora), dobiegła właśnie końca. Ileż przez ten czas seria zapewniła mi emocji, jak wzruszała i wciągała, i zachwycała za każdym razem,...

Dyskusje

• Manga