Pokój kołysanek

Natasza Socha Wydawnictwo: Edipresse literatura obyczajowa, romans
Edipresse
literatura polska pokój kołysanek Natasza Socha przytulacz noworodki szpital wolontariusz miłość
literatura obyczajowa, romans
2018-11-14

Temat dobry. Oczywiście przekoloryzowany. Styl pisania autorki mi przypadł do gustu. Polecam na jesienne wieczory z herbatą i chusteczką.

Zanim przeczytałam poczułam potrzebę, żeby ocenić tę książkę. Napisałam wtedy tak: "Cieszę się, że ta książka wpadła w moje ręce i że to rzeczywistość, choć często cierpka w smaku, zainspirowała i była stabilnym fundamentem dla autorki."
Teraz mogę dodać, że nie pamiętał kiedy jakaś książka wycisnęła ze mnie tyle łez. Mimo sentymentalnego charakteru lektury nie traci ona...

Cudowna ,wzruszająca opowieść o miłości,oddaniu maleńkim osóbkom.Taki wolontariat w osobie przytulacza jest naprawdę potrzebna,wiem to z własnego doświadczenia.Polecam przeczytać.

Tyle w tej książce czułości, ciepła, oddania drugiemu człowiekowi. Jak na książkę obyczajową napisana pięknym językiem, z którym się płynie poprzez historię głównego bohatera. Bardzo polecam :-)

Zbyt nachalnie dydaktyczna. Łzawo - sentymentalna. I kilkukrotne "dawanie do zrozumienia", że kościelne domy dziecka były lepsze niż państwowe w świetle ostatnich doniesień medialnych są jakby passe. Mam też zastrzeżenia do wieku bohatera - chyba troszkę autorka przesadziła.

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że trudno trafić na dobrą książkę współczesnego autora. Jest kilka autorów, których znam, czytam i lubię, ale wśród tylu nowości i mnogości tytułów wybór często okazuje się być chybiony. Z tego powodu ostrożnie sięgam po uwielbiane przez kobiety autorki, ponieważ kilka razy doświadczyłam przykrego zawodu. Lubię czytać o dobroci, miłości i...

Co to była za wzruszająca książka! 💕
O najmłodszych wojownikach, wcześniakach, które potrzebują przede wszystkim jednego - miłości. Historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.
Joachim ma 85 lat i jest wolontariuszem w szpitalu. Zajmuje się przytulaniem wcześniaków. Przy okazji opowiada im historie swojego życia. Historia zdecydowanie chwyta za serce!
To moje...

Wzruszająca opowieść na zimowe wieczory. Bardzo przyjemna i godna polecenia. Sama radość z czytania książek Nataszy Sochy.

Przyjemnie się czytało książkę, zwłaszcza wiedząc, że jest to wzorowane prawdziwymi wydarzeniami, że nie jest to typowa fikcja literacka, a jakby hołd dla osoby, która poświęciła swoje życie dla małych istotek.

Ta książka od samego początku mi się podobała,bardzo ciepła i wzruszająca.
Taki starszy pan Joachim przytula bardzo małe dzieci.Ten pan mieszka w Poznaniu na Grunwaldzkiej.Ja widziałem na zdjęciu w Wikipedii.Te kamienice,uważam że są piękne.
Dużo ten pan opowiada o swych podróżach.Choćby to Kirgizji.

Mamy akcję w grudniu,tam jest śnieg.A u nas nie ma.
Pan Joachim, to...

Dyskusje