Aveoth

Okładka książki Aveoth Laurann Dohner
Okładka książki Aveoth
Laurann Dohner Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: VLG (tom 7) fantasy, science fiction
VLG (tom 7)
Aveoth
Kindle Edition
2017-08-07
2017-08-07
1944526854
#Dohner #VLG

Rewelacyjny tom mojego ulubionego cyklu. W końcu miałam okazję poznać bliżej świat gargulców. Aveoth, chłodny, zamknięty, ze swoją wielką tajemnicą i Jill, z ciętym języczkiem i ostrym charakterkiem, doskonale się uzupełniali. Przeczytałam z przyjemnością. Powieść jest doskonałym przykładem romansu paranormal.

Najbardziej wyczekiwany przeze mnie tom. Może i dlatego nieco się rozczarowałam. Świetny początek, potem akcja jakby okulała. Nie do końca relacje między bohaterami były dla mnie logiczne. Ogólnie spójna i dobrze się czyta. Polecam.

Chyba miałam zbyt duże oczekiwania... Początek rewelacja. Wyraziści bohaterowie. Ale koniec trochę rozczarowuje. Czegoś mi zabrakło...

No po prostu brak mi słów. Książka jest cudowna, nie ma sposobu się nie zachwycić którą kolwiek z części serii. Każda chwyta za serce i porusza tematy trudne, sprawiające ból, ale i pełne miłości chwile i miłość jest ich głównym wątkiem. Również ta część sprawiła ,że nie mogłam przestać czuć podekscytowania. Od samego początku mnie wciągnęła. Uwielbiam ją!

Zaczynając od tego, że kocham twórczość Laurann Dohner, to seria VLG zdobyła moje serce już dawno temu, jednak wciąż czekałam, aż uda mi się przeczytać historię Aveotha.
Ten skrzydlaty przystojniak zafascynował mnie już przy pierwszym spotkaniu i z każdą kolejną wzmianką o nim pragnęłam więcej!
Na szczęście się nie zawiodłam!
Aveoth jest GarLykanem - przywódcą, który zabijając ojca w walce zdobył władzę. Jest mężczyzną, który budzi ogólne przerażenie i niepewność. Wychowywany przez ojca - Gargulca, który gardził uczuciami i emocjami - wyrośl na potężnego i opanowanego. Tylko nieliczni widzą jego inną stronę. Tylko nieliczni znają jego sekrety!
Jillian jest kolejną wnuczką Deckera Filmore, o której większość nie wie. Jej ojciec i dziadek wielokrotnie dręczyli jej matkę zmuszając ją do ucieczki. W momencie, gdy plan z jej kuzynkami nie wypalił - decydują się na porwanie jej i dostarczenie Aveothowi - by dobić z nim targu - wnuczka Magnolii w zamian za... dowiecie się czytając.
Łatwo jednak zorientować się, że skoro Jill trafia na klify - to pewien targ został dobity.
Filmore nie spodziewa się jednak, że Aveoth skrywa w sobie więcej człowieczeństwa i dobrego serca niż można przypuszczać. Mimo, iż nie chce skrzywdzić młodej kobiety - decyduje się ją zatrzymać, z nadzieją na to, że uda mu się przekonać ją do życia na klifach.
A nasza Jill? Oj, ma charakter! To z całą pewnością babeczka z krwi i kości! Już w momencie, gdy prosi Skrzydlatego, by skopał tyłki i połamał kilka kości jej porywaczom - wiem, że będzie moją ulubienicą! Potem jest tylko lepiej! Ta dziewczyna to petarda, która daje sobie radę!
Oczywiście nie obyło się bez spisków starej Rady Gargulców. Na szczęście Aveoth szybko rozwiał wszystkie wątpliwości co do swojej osoby i postawił jasno swoje stanowisko! Potrafi być bezwzględnym i surowym przywódcą!
Oj, ciężko go nie pokochać! Zdobył całe moje serce <3

POLECAM SERDECZNIE!!!!!!

Na szczęście się nie zawiodłam!
Aveoth jest GarLykanem - przywódcą, który...

• Wampiry
  • Wilkołaki