Veso

Okładka książki Veso Laurann Dohner
Okładka książki Veso
Laurann Dohner Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: VLG (tom 4) fantasy, science fiction
VLG (tom 4)
Veso
Kindle Edition
2017-02-27
2017-02-27
1944526803
#Dohner #VLG

Kolejna gorąca, lekka i zabawna powieść gatunku romans paranormal. Akcja wartka i dynamiczna, bez dłużyzn. Bohaterowie zadziorni i charakterni. Całość rewelacyjnie się sprawdziła podczas upalnego urlopu.

Kolejna cudowna pozycja Dohner. Tym razem Veso, wielki, groźny i bohaterski. Akcja i chemia. Polecam.

Nareszcie bohaterka nie jest rozlazłą mimozą ani rozpuszczonym bachorem. Całość na plus.

Uwielbiam warczącego i pokazującego kły Veso <3
Poznajemy go już we wspomnieniach Kiry w poprzedniej książce. Wiemy, że został zaatakowany przez Wampiry. Jak się jednak okazuje - nie zginął tylko ostał porwany!
Poza tym wampiry porwały też ludzką dziewczynę Glende- która jest podobno krewną ich wampirzego mistrza (który każe nazywać siebie królem...)...
Szalony wampir uznaje, że jego krewna połączy się z WampLykenem i zajdzie w ciąże, by urodzić córkę która w przyszłości będzie jego królową i partnerką... - wiem, szalone, że hej!
Ani Glen ani Veso nie są z tego powodu szczęśliwi i nie mają zamiaru się łączyć...
Oczywiście naszym bohaterom udaje się uciec z więzienia w którym przetrzymują ich wampiry. Stara kopalnia sama z siebie brzmi mrocznie! Potem mamy masą niebezpieczeństw i rozwijającą się znajomość i zainteresowanie podczas ucieczki!
Lubię Veso - to typowy dominujące facet, ale z dobrym sercem. Glen jest za to bardzo gadatliwa i można niejednokrotnie się pośmiać! Nie traci jednak głowy i zachowuje umiar i kontrolę nad swoim zachowaniem!
Poza tym bardzo dobrze reaguje na przemianę Veso!
Brawo dla niej!

Już nie mogę doczekać się kolejnej części! :)

Uwielbiam warczącego i pokazującego kły Veso <3
Szalony wampir...

Kolejna przygoda z przystojnym i niesamowicie gorącym wamplykaninem. Każda część jest piękna i zapierająca dech w piersi. Choć Veso zbrania się zakochania się w człowieku, to samo się dzieje. Ich uczucie jest cudowne i czarujące. Uwielbiam styl pisania Laurann Dohner i nie mogę się doczekać kolejnych części po polsku, które znajdę.

• Wampiry

Dodaj cytat z książki Veso