Tajemnica pod jemiołą

Richard Paul Evans Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Kolekcja pod jemiołą literatura obyczajowa, romans
The Mistletoe Secret
Znak Literanova
The Mistletoe Secret
literatura obyczajowa, romans
Kolekcja pod jemiołą
Hanna de Broekere

To już trzecia powieść z Richarda Paula Evansa z jemiołą w tytule. Moja niestety tylko druga. Wciąż pamiętam jak nie mogłam odłożyć "Obietnicy..." dopóki nie dotarłam do ostatniej strony. W tym wypadku było podobnie. Historia pary głównych bohaterów bardzo mnie wciągnęła. Czasem tylko miałam ochotę zdzielić któreś w łeb za wyjątkową niedomyślność.

Kolejny raz Richard Paul...

A tutaj w trzeciej części serii z jemiołą głównym bohaterem jest Alex. Musi być świetny, jak spełnienie marzeń o idealnym facecie. Samotność dusi w nim to co ma najlepsze. Koledzy namawiają go na szukanie randki w sieci. Kiedy się decyduje trafia na blog dziewczyny, która przepięknie pisze o swojej samotności. Kiedy rzuca parę wskazówek, Alex bez wahania jedzie ją odnaleźć....

Jak większość książek Evansa czyta się bardzo szybko!
Nawiązania do Polski, ciekawi bohateriowie... Fanom gatunku i autora zdecydowanie się spodoba!

Niezwykła , piękna i wzruszająca do łez książka jaką miałem okazję przeczytać. Znajduję się w niej naprawdę bardzo dużo mądrego przekazu. Bardzo wzruszył mnie bohater Alex , który cierpiał po odejściu żony. Jednak nie warto się smucić tylko iść przed siebie i uwierzyć w szczęście. Cała powieść jest dla mnie wyjątkowa i wzruszająca.
Polecam

Książki Evansa już od dawna dobrze mi się czytało. Jednak dopiero w tym roku dotarł do mnie sens tego, co autor za pośrednictwem historii chce mi przekazać. Mimo, iż stale dotyka wątku samotności ma we mnie wielkiego fana, ponieważ jest to temat bardzo mi blisko.

Alex po rozwodzie nie potrafi znaleźć sobie miejsca. By zastąpić pustkę jaką aktualne odczuwa, próbuje za...

Kiedy myślimy, że znajdziemy miłość tysiące kilometrów od miejsca zamieszkania, to może być prawda. Jednak czytając przypadkowego bloga nieznanej autorki podpisującej się inicjałami, to już jest wyzwanie. Marzenia warto jednak spełniać.

Pierwsza książka przeczytana w roku 2020. Bardzo świąteczny klimat niesie ze sobą. Od Alexa odchodzi żona, próbuje o niej zapomnieć, nie jest to łatwe. W Internecie natrafia na blog o samotności. Czy uda mu się odnaleźć jego autorkę? To nie będzie łatwe, ale postanowi spróbować. Bardzo lekkie czytadło - polecam.

"Samotność nie mieszka tylko w wielkich miastach.
Można ją spotkać również w małych.
Można ją spotkać wszędzie, gdzie są ludzie."

Książka o samotności i nadziei. Z pozytywnym wydźwiękiem.

Przeczytałam całą tzw trylogię świąteczną Evansa i ta książka najmniej mi się podobała.
Oczywiście miała w sobie magię świąt, jest świetnie napisana, jest lekka, więc przeczytałam ją jednej nocy.
Prawdopodobnie moim problemem było to, że czytałam je jedna po drugiej i ta jako ostatnia była troszkę inna.
Przede wszystkim jest napisana z perspektywy mężczyzny, to on jest...

"Tajemnica pod jemiołą"L to książka lekka, ciepła i przyjemna jak większość książek Evansa. Książka opowiada o mężczyźnie, który został okłamany i zdradzony przez swoją żonę. Jest jeszcze Aria która ma również trudną przeszłość za sobą. Pewnego dnia Alex natyka się na blog o samotności. Autorka codziennie publikuje wpis o swoim smutnym życiu podpisując się tylko inicjałami...

Dyskusje

• 2018