Drzewo przetrwania. Ucieczka z 82. piętra

biografia, autobiografia, pamiętnik
2018-09-11
literatura polska WTC ucieczka płonące wieże samolot Manhattan atak terrorystyczny Nowy Jork ocalenie drugie życie

Głęboko poruszająca – „Drzewo przetrwania. Ucieczka z 82. Piętra”

Książka „Drzewo przetrwania. Ucieczka z 82. piętra” stanowi rozmowę autora Pana Jaromira Kwiatkowskiego z bohaterką Panią Leokadią Głogowską.

Jak sam autor wskazuje, nie miał na celu zatrzymywania się tylko na wstrząsających wspomnieniach o 11 września, ale „jak odkryć obecność Pana Boga w trudnych...

"Drzewo przetrwania. Ucieczka z 82. piętra" to książka, które wywołała we mnie falę różnych emocji. Od płaczu, po zachwyt, podziw i lęk.

Leokadia Głogowska rzuca mimochodem zdanie:

"A wie pan, że 11 września 2001 roku byłam w jednej z wież World Trade Center i Pan Bóg mnie ocalił?" Str. 10

Jego odbiorcą jest Jaromir Kwiatkowski, dziennikarz, który zgodził się podwieźć...

• KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Być kobietą, być kobietą: biografie / wspomnienia