Conversations with Friends

Hogarth
literatura piękna
angielski

LEKKA RZECZ O TRUDNYM CZASIE
Lekko napisana książka o dorastaniu i towarzyszących mu tradycyjnie bolączkach: dziwnych zauroczeniach, sporach na śmierć i życie z przyjaciółmi, odkrywaniu jak dziwni są nasi rodzice i wreszcie jacy dziwni jesteśmy my sami. Znajdziemy tu też artystyczne wzloty i upadki, niekończące się debaty z przyjaciółmi, wieczory przy winie, imprezy po...

Wciągnęłam debiut jednej z najliczniej nagradzanych autorek 2018 roku jedną dziurką. Gdzie kończy i zaczyna się przyjaźń? O czym powinni wiedzieć przyjaciele, a co lepiej zachować dla siebie? Rooney proponuje nam współczesne spojrzenie na nieoczywistość relacji międzyludzkich - ksiazkapogrzbiecie.pl

• Po angielsku
  • 2019