Mąż na niby

Pascal
literatura obyczajowa, romans
obyczajowa

Kup książkę

Nudna, prosta historia. Po tej książce długo nie mogłam się przekonać do polskich autorów.

Książka do złudzenia przypomina serię autorki "Wakacje". Nawet słowa, zwroty i sytuacje są powtarzalne. Różnica tkwi jedynie w bohaterach i wątkach. Książka przewidywalna, bez polotu i co mnie wkurza najbardziej z zakończeniem tak mdłym i niedopowiedzianym, że aż irytującym. Pomysł był niezły, ale autorce wyszedł twór pisany na prędce pod naciskiem wydawcy. Taka...

Infantylna powieść o niczym. Książka powinna mnie zaskoczyć. Nie zaskoczyła mnie pointa: skruszony mąż próbuje wrócić do żony. Sama na siebie jestem zła, że przeczytałam ją do końca, a tyle wartościowych książek czeka na przeczytanie.

Uwielbiam styl pani Niny. Polecam!

Przyjemna książka, w sam raz na weekend.
Zosia ma wszystko, i to właściwie wszystko traci w jednej chwili, kiedy dowiaduje się, że jej mąż ma kochankę, dwa mieszkania, dwa telefony.
Opowieść Zosi jest prosta i zwyczajna, dlatego dobrze i szybko się czyta.
Znamy takie historie, ale warto przeczytać, aby przekonać się, że mimo wielu trudności można się nie poddawać.

Szybko poszło, zaraz zabieram się za kolejny tom. Ubawiłam się.

Masz cudowną rodzinę, dom, szczęśliwe życie. U swego boku masz ukochaną osobą, dziecko. Masz wszystko.
A co jeśli to wszystko w jednej chwili rozpada się na miliony kawałków?

"Mąż na niby" to opowieść o takim właśnie cudownym życiu, które w jednej chwili zamienia się w koszmar.
Zosia ma to wszystko: dom, męża, córkę, spełnione życie. I ta wspaniała idylla...

Ciekawa, bardzo realistyczna książka o życiu głównej bohaterki Zosi po zdradzie i wyprowadzce mężą do innej kobiety. Powieść dobrze się czyta, ma dużą dawkę humoru i nawet nie przeszkadza jej przewidywalność. Polecam.

„Mąż na niby” okazał się bardzo udaną odskocznią od klasycznych romansów i mimo mojego początkowego rozczarowania brakiem płomiennego uczucia, które pozwala naszej bohaterce stanąć na nogi, byłam bardzo zadowolona z lektury. Autorka stworzyła historię dość lekką, która traktuje o temacie bardzo bolesnym i dość trudnym dla zainteresowanych. Pokazała mi, że nie wszystko jest...

takiej książki o niczym dawno nie czytałam. Czytałam???!!! Męczyłam się straszliwie, licząc na rozwój wydarzeń. Wnerwiała mnie bohaterka, jej mąż, matka, trochę ciepłych uczuć dla teściowej, lecz to dopiero w połowie książki.
Kto to dopuszcza do druku?!
Gwiazdka tylko za okładkę

• 2018
  • 2019
  • Przeczytane 2019
  • Polskie
  • Z biblioteki
  • Polscy autorzy
  • Przeczytane 2018

Dodaj cytat z książki Mąż na niby