Dlaczego jesteście tacy okrutni? Mobbing w szkole

Okładka książki Dlaczego jesteście tacy okrutni? Mobbing w szkole Jutta Georg
Okładka książki Dlaczego jesteście tacy okrutni? Mobbing w szkole
Jutta Georg Wydawnictwo: Wydawnictwo Święty Wojciech nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Warum seid ihr nur so gemein! Mobbing in der Schule
Wydawnictwo Święty Wojciech
2008-01-01
2008-01-01
Marta Borowczyk
mobbing

Ciężko jest mi ocenić tę książkę. Przede wszystkim zainteresowała mnie tematyka, ale przed zakupem nie zorientowałam się, że pochodzi ona z Księgarni Świętego Wojciecha. I jakkolwiek część o mobbingu czytało się płynnie, tak męczyły mnie wstawki religijne. Osobiście nie przepadam za łączeniem religii do każdego możliwego tematu, bo oddzielam to grubą kreską. Gdybym chciała sięgnąć po książkę chrześcijańską, to właśnie taką bym kupiła, zamiast mieć styczność z taką tematyką przy książce o mobbingu... Nic też dziwnego, że na przykład nie pasowała mi porada dla mobberów brzmiąca: Pozwól Jezusowi, aby cię odmienił. Możliwe, że dla osób bardzo wierzących takie rady trafią do serca, dlatego przede wszystkim to im polecam tę książkę. Ja podziękuję i z czystym sumieniem chętnie pozbędę się jej ze swojej domowej biblioteki.

• Sprzedać/wymienić

Dodaj cytat z książki Dlaczego jesteście tacy okrutni? Mobbing w szkole