Kup teraz - 14 ofert w cenie od 19.45 zł do 34.47 zł

Dzieci mądre finansowo

Dave Ramsey Wydawnictwo: Szaron nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Szaron
poradnik finanse dzieci
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
poradnik finanse dzieci

Doskonała książka! Co prawda pisana w realiach amerykańskich przez co po części odstająca od polskich ale wciąż porcja solidnej wiedzy i zbiór praktycznych i życiowych wskazówek dla rodziców jak pomóc dzieciom odnaleźć się w świecie finansów - po prostu w świecie.

Świetna, każdy rodzic powinien ją przeczytać ! Zasady z książki leczą patologie finansowe w rodzinach.

Wszystko czego potrzebujemy żeby wdrożyć zasady finansowe swoim dzieciom.

• Chcę w prezencie
  • Biznes, jak osiągnąć sukces
  • Chcę przeczytać - biblioteka UJ
  • Chcę przeczytać - kupno
  • Poradniki
  • Business
  • 2019

Dodaj cytat z książki Dzieci mądre finansowo