Twarzą na wschód

medycyna chińska taoizm zdrowie kosmetologia wschód
popularnonaukowa
medycyna chińska taoizm zdrowie kosmetologia wschód

DNF @ 30%.

Czytało się ok, chociaż momentami niektóre zdania brzmiały mocno infantylnie, zwłaszcza te od pani Normy Kamali.

Zazwyczaj poddaję się przy czytaniu tego typu poradników, bo wiele informacji mnie przytłacza. Albo po prostu wiem, że nie zastosuję ich w swoim życiu. Nie twierdzę, że one nie działają, ale raczej nie zaryzykowałabym w Polsce pójścia do lekarza...

Kupiłam tą książkę pod wpływem impulsu, bez czytania wcześniej jakichkolwiek recenzji. Interesuje mnie człowiek i zdrowie (sama jestem lekarzem medycyny konwencjonalnej) a od jakiegoś czasu ciągnie mnie w kierunku metod niekonwencjonalnych, naturalnych, które skupiają się na profilaktyce i holistycznym podejściu do natury człowieka.
Książka jest napisana w formie rozmowy...

Polecam ją wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę z medycyną chińską oraz dla tych co chcą bardziej zadbać o swoje zdrowie i urodę :) Prosty język, mechanizmy występujące w TCM dobrze wytłumaczone. Lekka oraz przyjemna, nastraja do zwracania uwagi na swój stan psychiczny i fizyczny.

• 2019
  • Posiadane
  • Medycyna współczesna i naturalna/literatura popularnonaukowa
  • Światopogląd
  • Kosmetyka, moda, wystrój wnętrz i porady domowe
  • Zdrowie/Uroda/Odżywianie

Dodaj cytat z książki Twarzą na wschód