Jak sfałszować wybory

Książka krótka, ale treściwa pokazująca, że nie ma na świecie kraju, w który nie próbowano choć w drobnym stopniu sfałszować wybory. Tak zwane "cuda nad urną" dzieją się wszędzie i jak widać po treści książki w niektórych krajach mimo wszystko jest na to tak zwane przyzwolenie mimo, że jest to narzucone siłą lub groźbą.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książką powinna raczej nosić tytuł "Jak łatwo sfałszować wybory". Bardzo dobrze napisana publicystyka, momentami ocierająca się nawet o reportaż, jeśli weźmiemy pod uwagę wątki ukraińskie i białoruskie. Wiele zaskakujących faktów, np. opis sfałszowania wyborów w Birmingham czy możliwość głosowania bez pokazania dokumentu tożsamości w Irlandii Północnej. Jeśli myślicie,...

• Do upolowania
  • Literatura faktu / reportaż / publicystyka
  • W bibliotece
  • Pdf_mobi
  • Do upolowania - trudne do zaszufladkowania
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jak sfałszować wybory