Niewiarygodna historia pewnego szkicu

Joanna Baran Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro opowiadania, powieści dla dzieci
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
opowiadania dzieci kryminał
opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania dzieci kryminał

PRZYGODA JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO

Wakacje powoli się kończą. Jest jednak sposób, by zatrzymać czas letniej przygody na dłużej. A to wszystko za sprawą niezwykłej lektury, która urzeknie i małych i dużych. Joanna Baran
„Niewiarygodna historia pewnego szkicu”- Wydawnictwo Literackie Białe Pióro, 2018.
Kinga i Robert są rodzeństwem, ale nie takim zwyczajnym. Łączy ich...

Bardzo ciekawa historyjka dla dzieci. Wyjazd rodziców, problem ze zorganizowaniem opieki nad dziećmi - któż z rodziców tego nie zna. A dzieci? Nudne życie rodzinne pozostaje za nimi. Opiekująca się nimi młodzież może im zaproponować coś innego. Trochę o historii, troszkę o sztuce - wszystko pięknym językiem. Do tego zadania dla młodego czytelnika. Z tą książką jest co...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niewiarygodna historia pewnego szkicu