Dyskusje o książce Bestiariusz słowiański. Rzecz o skrzatach, wodnikach i rusałkach

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Mistrzowie polskiej ilustracji
Ciekawe, dziękuję za te informacje. Tak z ciekawości, z serca miłośniczki latarni morskich - czy Pan jest latarnikiem w realu?
42 tyg. temu
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
1 rok temu
Czytamy w weekend
Hej Kochani! Zapraszam do wypełnienia mojej ankiety. Będę bardzo wdzięczna. Miłego dnia :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-eLJvrHWoUSXqNDiEjOcRKFTg0UKXgvD8Abh9eiEtl3F6HQ/viewform?usp=sf_link
2 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Czytamy w Święta
Próbuje się zabrać za  Steve Jobs Steve Jobs Ale prawdopodobnie wypadnie na  Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia
3 lata temu
Pokazuje 6 z 12