The Way of the Iceman: How the Wim Hof Method Creates Radiant, Longterm Health

Okładka książki The Way of the Iceman: How the Wim Hof Method Creates Radiant, Longterm Health Wim Hof
Wim Hof Wydawnictwo: Dragon Door zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Dragon Door
2017-01-01
2017-01-01
9781942812098
Zdrowie Zimno Odporność Oddychanie

Okładka książki Droga Icemana. Metoda Wima Hofa.Ćwiczenia oddechowe, trening z zimnem oraz praca z umysłem. Koen De Jong, Wim Hof
Droga Icemana.... Koen De Jong, Wim H...

Solidne 7

Solidne 7

Próbowałam zastosować w życiu i skapitulowałam. Jednak wiedza ciekawa

Próbowałam zastosować w życiu i skapitulowałam. Jednak wiedza ciekawa

Wim Hof to człowiek legenda. Ta książka po krótce przybliża jego historię, ale w większości skupia się na opisie jego metody i rezultatów, które dzięki niej można osiągnąć. Co prawda według mnie sama technika oddechowa (choć banalnie prosta) mogłaby być opisana dokładniej i bardziej jednoznacznie. Na szczęście zawsze można sobie odpalić jakiś filmik na YT, by rozwiać wątpliwości. Uwaga, książka ma efekty uboczne - rośnie pokusa brania zimnych pryszniców.

Liczyłem na więcej, taka bardziej broszura nakreślająca zagadnienie niż pełnoprawna książka.

Książka pozostawia niedosyt. Natomiast mnie zainspirowała do rozpoczęcia przygody z zimnymi prysznicami.

Nie warto. Lepiej obejrzeć Hofa na youtube.

Nie warto. Lepiej obejrzeć Hofa na youtube.

Garść ciekawostek o działaniu zimna na organizm, plus trochę informacji o Wimie Hofie - jego historia, dlaczego się zainteresował zimnem i dlaczego je promuje. Ot i tyle! Zdecydowanie za mało za książkę (176 stron w wersji papierowej, ze zdjęciami i przedmowami). Nie mówiąc już o tym, że tytuł sugeruje opis metody Hofa, o której jest raptem parę zdań.
Jeśli komuś ta książka wpadła przypadkowo w ręce, nie wie nic o Wime Hofie i ma 2-3h wolnego czasu, to można przeczytać, ale są lepsze książki na ten temat. Choćby "Co nas nie zabije", Scotta Carney'a.

Jeśli komuś ta książka...

Raczej dla początkujacych w temacie, żeby zachęcić, przybliżyć. Mało czytania. Mało szczegółów. Mam niedosyt ;)

🏔️❄️ Odkryj tajemnice Drogi Icemana! Metoda Wima Hofa czeka na Ciebie! ❄️🏔️

Czy wyobrażasz sobie bieganie maratonu w -30 stopniach Celsjusza, ubranym tylko w szorty? 🏃‍♂️ Albo przepływanie setek metrów pod lodem? 🏊‍♂️ Dzięki legendarnemu Icemanowi, Wimowi Hofowi, poznasz tajniki jego metody kontrolowania oddechu i zwiększania odporności na zimno! 🌬️

🌟 Dowiedz się, jak metoda Wima Hofa może wpłynąć na Twoje życie! Popraw swoje krążenie, podnieś poziom energii, a nawet zwalczaj stres. Ta niezwykła metoda wspomaga układ odpornościowy i wzmocni Twoje ciało. 🛡️

🔍 Książka "Droga Icemana" to droga do poznania skutecznych ćwiczeń oddechowych, treningu z zimnem i pracy z umysłem, które wprowadzą pozytywne zmiany w Twoim życiu. 🧠❄️

🥶 Nie musisz od razu nurkować pod lodem czy siedzieć w zbiorniku z lodem przez półtorej godziny! Metoda Wima Hofa jest dostępna dla każdego, kto pragnie poprawić swoje zdrowie i siłę. 💪

🌊 Ta książka jest mocną inspiracją do zmiany codziennych nawyków, zarówno w kwestii kąpieli, jak i żywienia. Po prostu warto spróbować! 💦

📚 Przełomowe osiągnięcia Wima Hofa, aż 21 rekordów Guinnessa, udowadniają, że ta metoda działa! Teraz to Twoja kolej, aby odkryć potencjał swojego organizmu i sięgnąć po zdrowie i siłę. 🏔️

#DrogaIcemana #WimHof #MetodaOddechu #Zdrowie #Siła #Odporność #Zimno #Książka #Czytanie #Inspiration #DiscoverYourPotential #FitLife #BookLovers #MustRead

🏔️❄️ Odkryj tajemnice Drogi Icemana! Metoda Wima Hofa czeka na Ciebie! ❄️🏔️

🌟 Dowiedz się, jak...

Bardzo przydatna lektura jeśli chodzi o świadomość pracy z oddechem. Dużo merytorycznych informacji i zaskakujących faktów. Btw. od stycznia codziennie zażywam zimne prysznice :)

• Zdrowie
  • Sport