Kres cudów

Bardzo nędzne opowiadanie. Niedolna intryga, papierowe postacie, ale co gorsza napisane zupełnie po nic i o niczym - byle tylko w świecie Sapkowskiego i pseudo "sapkowskim" językiem.

Ciekawe opowiadanie.

Dobre opowiadanie fantasy. Wysłuchałam w formie audiobooka w rewelacyjnym wykonaniu p. Rozenka - dodatkowy plus. Gerald spotyka Jaskra i zmuszony jest wyciągnąć go z kłopotów. Pojawienie się żar-ptaka także dostarcza wrażeń. Niestety, w samym opowiadaniu czegoś brakło, bohaterowie ci sami, ale intryga jakaś nijaka. Czuje się, że to nie Sapkowski...

• 2019
  • Fantastyka
  • Audiobooki
  • Audiobook
  • Audiobook - chcę wysłuchać
  • 01.0 Fantastyka
  • Aaa
  • Fantasy

Dodaj cytat z książki Kres cudów