Z krainy cienia. Opowiadania niesamowite

Tomasz Siwiec Wydawnictwo: Skrzat Seria: Złowieszcze Dreszcze literatura dziecięca
Skrzat
literatura dziecięca
Złowieszcze Dreszcze

Z krainy cienia to trzy niesamowite historyjki z genialnym przesłaniem nie tylko dla dzieci i młodzieży, myślę że i dorośli się w nich odnajdą.
🖤Dobry sąsiad
To świetna historyjka z dreszczykiem emocji idealna do oswajania się ze strachem. Bartek mieszka obok starego domu, o którym krążą legendy, że jest nawiedzony... Chłopiec czuje, że musi to sam sprawdzić... I tak pewnej...

Książkę przeczytałam z przyjemnością razem z dziewięcioletnim synem. A jako że książka jest dla dzieci, to i recenzja będzie od dziecka :) :
To moje drugie spotkanie z dreszczowcem Tomasza Siwca i muszę przyznać bez owijania w bawełnę, że udane.
Autor zawarł w książce trzy opowiadania, a w każdym z nich poznajemy inne lęki i tajemnice. W pierwszym zaprasza nas do...

Pod koniec marca napisał do mnie autor – Pan Tomasz Siwiec z zapytaniem, czy podejmę się przeczytania i zrecenzowania opowiadań dla dzieci. Zawsze lubiłam bajki, baśnie, jednak trochę się obawiałam tego zadania. Jak napisać recenzję z krótkiego opowiadania? Nie zdradzając jego szczegółów? Naprawdę nie wiedziałam, czy mi się uda. To Wy ocenicie czy Was zaciekawiłam i...

Trzy różne opowiadania. Każde trzymające w napięciu. Z każdego można wyciągnąc naukę i morał na przyszłość. Godne polecenia dla fanów lekkiego dreszczyku.

Trzy opowiadania, z których pierwsze opowiada o... opętaniu, akie chciałabym przeżyć:)
W drugim poznajemy wiedźmę, która nie do końca jest tą osobą, za którą wszyscy ją uważają /?/
Trzecie jest najlepsze!

Świetna narracja, opowiadania mądre, z przesłaniem, nie tylko dla najmłodszych.
POLECAM!

• Chcę kupić