Z nakazu serca

Nora Roberts Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Rodzina Stanislawskich (tom 3) Seria: Silhouette Intimate Moments literatura obyczajowa, romans
Falling for Rachel/Convincing Alex
2018-08-08
1994-01-01
Krystyna Kozubal, Agnieszka Bednarska
HarperCollins
Falling for Rachel/Convincing Alex
Rodzina Stanislawskich (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2018-08-08
Krystyna Kozubal, Agnieszka Bednarska
Silhouette Intimate Moments

Na półkach: , , , , , ,

Zamiłowanie do książek Nory Roberts zaszczepiła we mnie mama, z którą czytałam każdy zdobyty tytuł. Lubię lekki styl pisania autorki, jej poczucie humoru i umiejętność ubierania w słowa uczuć dlatego też po długiej przerwie skusiłam się na wznowienie Z nakazu serca. Czy dostałam, to czego oczekiwałam?

Z NAKAZU SĄDU to trzeci tom serii, opowiadający o przygodach rodziny Stanislaskich. To, że zaczynamy czytać tę serię od trzeciego tomu niewiele zmienia, ponieważ autorka wielokrotnie wspomina o pozostałych członkach rodziny, poświęcając im kilka zdań, więc szybko orientujemy się kto jest kim, czym się zajmuje i jaki (mniej więcej) ma charakter.
Rachel to ambitna...

Ta książka to potocznie tzn. harlekin. No cóż na wakacje może być. Jak harlekin to o miłości . Składa się jakby z dwóch części. W pierwszej perypetie miłosne pani adwokat , w drugiej jej brata, policjanta. W sumie dość sympatyczna.

Na półkach: , , , , , , , ,

członkowie rodziny Stanislaski szukają miłości. książka z cyklu Rodzina Stanislaski.To dwa opowiadanka o rodzeństwie z rodziny Stanislaski.
Rachel - prawniczka, obrońca z urzędu, decyzją sądu zostaje kuratorem Nicka - członka gangu, złodzieja. Pilnując poczynań podopiecznego, nie ma możliwości unikać Zacka Muldoona. Który z braci zdobędzie jej serce?
Aleksij - detektyw w...

Rachel, obrońca z urzędu angażuje się w sprawę nieletniego przestępcy. Zagłębiając się w jego historię z każdym dniem bardziej rozumie motywy jego postępowania. Niekonwencjonalne metody sędziego oraz linia obrony Rachel stawiają ją w niezręcznej roli opiekuna chłopaka. Angażując się w jego sytuację kobieta poznaje przyrodniego brata przestępcy Zacka, właścicela baru.

Rachel prawnik pragnący sprawiedliwości, któremu przydzielono sprawę Nicka, któremu stara się pomóc wyjść na ludzi do tego okazuje się, że zakochała się w jego przyrodnim bracie a w zasadzie to on Zakochał się w niej niestety sprawy się komplikują kiedy okazuje się że i Nick zakochał się w Rachel. na szczęście pomimo napadu na bar Zacka wszystko kończy się dobrze. Wiele...

Lekkie i przyjemne "romansidło" z minimalnym elementem napięcia.

Zauroczyła mnie ta seria. Czytałam ją dość dawno temu, przypadkiem natrafiłam na nią w bibliotece i z nudów zaczęłam czytać. Nie są tą książki "kosmicznych" lotów, ale na spokojny wieczór na odstresowanie i ukojenie nerwów - jest w sam raz. Fabuła wciąga, pozwala wsiąknąć w świat książki. Ah, i ta wspaniała, głośna rodzina.:-)
Tom 3
Piękna pani prawnik broni swojego klienta...

Tak jak Rachel i sędzia Beckett mam chyba słabość do niegrzecznych chłopców (oczywiście tylko w powieściach). Przez większość czasu miałam ochotę przytulić Nicka. Nawet, gdy zachowywał się jak dupek. Może zwłaszcza wtedy. Był taki samotny, niekochany i zagubiony. Trudno jest odnaleźć dobrą duszę w całej masie kryminalistów, z którą na co dzień ma do czynienia Rachel. Nick...

Kolejne spotkanie z rodziną Stanislaski, poznajemy kolejnego członka tego klanu, a jest nią: Rachel, odważna, piękna, Pani adwokat, dla, której praca w życiu stanowi jedną z najwyższych wartości. Walczy o sprawiedliwość. I to praca do tej pory zajmuje większość jej czasu, ale do czasu, aż poznaje Zacka Muldoonowa i jego brata Nicka. Poznają się dość nie typowo. Ona jest...

• Nora Roberts
  • 2015