Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.00 zł

Dom na farmie

Ruth Logan Herne Wydawnictwo: Dreams Cykl: Ranczo Staffordów (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Home on the Range
Joanna Olejarczyk
Dreams
Home on the Range
Ranczo Staffordów (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Joanna Olejarczyk

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Lektura pozytywna, budująca i wartościowa. Cieszę się, że jest jeszcze część trzecia.

Wyjątkowa i bardzo wartościowa książka. Po przeczytaniu książki byłem bardzo wzruszony. Ta przepiękna powieść przepełniona jest miłością , mądrością oraz optymizmem.
Polecam

Nick Stafford ranczer, samotny ojciec (żona porzuciła rodzinne)wychowuje 2 córki, gdzie jedna ma problemy w szkole.
Elsa Andreas terapeuta rodzinny, zaprzestała pracy w zawodzie po tragedii jaką ją spotkała. Ukojenia szukała mieszkając z dala od ludzi w domu w lesie. Po namowach siostry(dyrektor szkoły, do której uczęszczają córki Nicka) ich drogi się spotykają.
To lekka,...

W "Domu na farmie" autorka wyeliminowała drobne błędy, popełnione w części pierwszej co czyni powieść naprawdę bardzo, bardzo dobrą...ale oczywiście w swojej konwencji.
Warto przeczytać "Dom na farmie"bo przywraca wiarę w ...normalność...

Dwie niegrzeczne dziewczynki, samotny tata oraz pani psycholog, która odcięła się od świata przez tragedię, która ją spotkała, a to wszystko dodatkowo dzieje się na ranczu :)

Może był to idealny czas na przeczytanie tej książki. Może wszystko krzyczało, że właśnie czegoś takiego potrzebuję. Może i było jeszcze wiele okoliczności, które skłoniły mnie do wrzucenia tej książki do wyjazdowego worka. Widać tak miało być. Czasami dobrze kiedy to „może” przejmuje władzę nad naszymi racjonalnymi działaniami.
Bardzo dobrze było mi z drugą częścią Rancza...

II część bardzo dobrej serii o współczesnych ranczerach.
Opowieść obyczajowa z dozą sensacji i dramatu.
Poznajemy Nicka-a,średniego z braci Stanfordów. Nick jest ranczerem,samotnym tatą i co dalej... Nie zdradzę .Przeczytajcie !

Lekka, przyjemna w odbiorze.
Delikatny romans na tle pięknego, malowniczego krajobrazu. Powieść pełna wiary i optymizmu.

Książka niezwykle emocjonująca opowiada o losach samotnego ojca, który zmaga się z problemami emocjonalnymi swoich córek, a szczególnie starszej, która bardzo tęskni za mamą. Nick chciał udowodnić swojemu ojcu, że można stworzyć kochającą się rodzinę, lecz niestety ożenił się z kobietą, która nie stawiała rodziny na pierwszym...

Dom na farmie to drugi tom Rancza Staffordów autorstwa Ruth Logan Henre. Książka niezwykle emocjonująca, opowiada o losach pewnej rodziny. Dzieci tutaj pełnią główną rolę, to dla nich ojciec poświęca się by po śmierci matki odnalazły siebie, odnalazły swoją drogę w życiu. Sprawiają problemy w szkole, nie chcą się uczyć. Może rozwiązaniem będzie pomoc psychoterapeutyki, z...

• 2019
  • Legimi
  • 2018
  • 2019
  • Kolejka
  • Biblioteka publiczna
  • 🗝️ Kredens Mgłą Osnuty

Dodaj cytat z książki Dom na farmie