Penny Black Investigates

angielski
kryminał

Na półkach: , , , , ,

W ten weekend przeprowadziłam dwa dochodzenia wraz z Penny Black. 🚔💉🔫
Pierwsze opowiadanie „A date gone wrong” dobrze się czytało, ale nie było ono zbyt porywające. Za to drugie, „Love kills", naprawdę mnie wciągnęło! Świetnie się czytało i odkrywało nowe fakty. Opowiadanie było krótkie, ale ciekawe. 😍 Zdążyłam nawet przyzwyczaić się i polubić bohaterów. 😘
Od strony...

Książka składa się z dwóch krótkich opowieści o śledztwach prowadzonych przez Penny Black. Książka napisana po angielsku, opatrzona słownikiem z trudniejszymi słowami występującymi w tekście. Po każdym rozdziale czytelnik może rozwiązać kilka ćwiczeń, które utrwalają nabyte słownictwo.
Doskonała pozycja przede wszystkim dla uczniów w wieku licealnym.

• Angielski
  • 2018