Marka Agenta

Okładka książki Marka Agenta
Łukasz Kruszewski Wydawnictwo: Sensoholik poradniki
poradniki
Marka Agenta. Promuj się. Pozyskuj klientów. Sprzedawaj więcej nieruchomości.
Sensoholik
2018-06-01
2018-06-01
marka osobista personal branding wizerunek sprzedaż marketing nieruchomości

Książę można przekładać na ogólną markę, osoby spoza rynku nieruchomości też mogą być zainteresowane książką.

Bardzo dobra książka o marce osobistej. Skierowana jest do agentów nieruchomości, ale moim zdaniem każdy może z niej skorzystać. Bardzo fajnie ułożona wiedza związana z marką osobistą.

Książkę nabyłem w przedsprzedaży znając już inne publikacje autora. Mówiąc krótko i na temat: bez względu na to czy startujesz w tym zawodzie czy jesteś już starym wyjadaczem ta książka jest dla Ciebie. Wiele przemyśleń i podpowiedzi jak działać skutecznie, jak budować markę w zmieniającej się rzeczywistości, jak czerpać fun z tego co się robi. Polecam!

To świetna lektura, ale też zimny prysznic dla facebookowych celebrytów. Lektura obowiązkowa przede wszystkim dla tych, którzy z branżą nieruchomości wiążą swoją przyszłość zawodową. Książka nie tylko dla agentów, lecz także dla właścicieli biur nieruchomości i menedżerów.

Nie spodziewałam się, że ta książka będzie aż tak dobra. Książka jest skierowana do agentów nieruchomości, dlatego też z ciekawością po nią sięgnęłam - w Gdańsku prowadzę w Trójmieście butikowe biuro nieruchomości, a sama też jestem czynnym Agentem. Książka porusza ważne kwestie budowania długotrwałych relacji z klientami. Pomimo, że jest skierowana głównie do Agentów...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka to doskonałe źródło wiedzy dla każdego agenta nieruchomości. Wiele przydatnych informacji, kierunków działania i podpowiedzi w jaki sposób budować swoją pozycję na rynku nieruchomości. Dla mnie osobiście to pigułka wiedzy dotycząca pracy posrednika, zarówno dla osób na początku swojej drogi w pośrednictwie ale i doskonałe usystematyzowanie wiedzy tych...

Niezwykle przydatna pozycja dla każego, kto rozumie lub chce zrozumieć potrzebę posiadania i budowania marki osobistej w branży nieruchomości. Agencie, jeśli chcesz, by praca sprawiała Ci frajdę i dawała pozytywny feedback od klientów, zainwestuj w tę książkę - warto! Według mnie to najlepszy na rynku poradnik, który idealnie łączy teorię z praktyką. Uważam, że Łukasz...

• 2019
  • Biblioteka mojego imienia