Wojsko 1943-1968: czas odmierzył dwadzieścia pięć lat

Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
ludowe Wojsko Polskie
albumy
ludowe Wojsko Polskie
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Warszawa twoje miasto Enrique Amorim, Krzysztof Kamil Baczyński, Artur Bartels, Zbigniew Bieńkowski, Piotr Borowy, Władysław Broniewski, Józef Czechowicz, Salvatore Di Benedetto, Stanisław Ryszard Dobrowolski, Włodzimierz Domeradzki, Konstanty Ildefons Gałczyński, Wiktor Teofil Gomulicki, Tadeusz Hollender, Jarosław Iwaszkiewicz, Jan Janiczek, Adam Jarzębski, Mieczysław Jastrun, Świętopełk Karpiński, Jan Kochanowski, Maria Konopnicka, Jan Kott, Tadeusz Kubiak, Kazimierz Laskowski, Leopold Lewin, Aleksander Maliszewski, Jean Marcenac, Michaił Matusowski, Aleksander Michaux, Adam Mickiewicz, Artur Międzyrzecki, Jan Andrzej Morsztyn, Cyprian Kamil Norwid, Artur Oppman, Leon Pasternak, Włodzimierz Perzyński, Seweryn Pollak, Munibur Rahman, Aleksander Rymkiewicz, Wacław Rzewuski, Anatolij Sofronow, Erich Sojka, Leopold Staff, Władysław Syrokomla, Lucjan Szenwald, Antoni Słonimski, Juliusz Słowacki, Nikołaj Tichonow, Stanisław Trembecki, Julian Tuwim, Gyula Tóth, Antanas Venclova, Ludwik Waryński, Adam Ważyk, Kazimierz Winkler, Stanisław Wygodzki, Franciszek Zabłocki, Jerzy Zagórski, Bogdan Żeranik, Jerzy Żuławski
6,8
Warszawa twoje... Enrique Amorim, Krz...