Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.00 zł

Diabelski młyn

Historia kilku istnień opisana w bardzo dobry sposób w końcu książki łączy się w całość, polecam.
Lubię czytać książki tej autorki, ma lekkie pióro.

Ciekawa fabuła, wciągająca, jednak również niestety przewidywalna.

Autorce wiele jeszcze brakuje, ale ta książka jest lepsza niż książki pompowanych na siłę autorów z czołówek. Polecam!

To jest książka którą się wchłania w 3 dni i 3 noce. The best of 2020. Może zakończenie jest zbyt nagłe i czuć lekki niedosyt ale szczerze polecam.

Pierwsza część cyklu ,, Stracone dusze" Książka otrzymała odemnie pięć gwiazdek przedewszystkim dlatego, że nie do końca się tego spodziewałam (patrząc na okładkę i tutuł) co otrzymałam. Gdy w grę wchodzą książki z rodzaju kryminału dla mnie poprostu musi dech zapierać od początku do końca. Musi być po prostu mrocznie. Zdecydowanie pod pieła bym ją pod kategorie książki...

Za dużo w tej książce zła. Za dużo wszystkiego. Oprócz wątku molestowanej dziewczynki nic ciekawego. Choć autorka ma moim zdaniem potencjał.

Wciąga od pierwszej strony. Dobrze się czyta, mimo że to mocny temat. Od razu biorę się za następną część.

Czego w tej książce nie ma!!! Porwania, szantaże, pedofilia, handel żywym towarem itd.

Ta książka albo powinna mieć ze 300 stron więcej, albo z tej jednej można by napisać jeszcze ze trzy inne

Ogólnie czyta się świetnie, szybko, łatwo, akcja cały czas pędzi, nie ma czasu na oddech, wciąga od pierwszej strony

Na minus postaci, niesympatyczne, blade, a najgorszy jest...

Nie jest to kryminał. Bardziej dramat.Do pewnego czasu książka była bardzo dobra. Ale fabuła w drugiej część mocno się rozjeżdżała. Zakończenie dość mocne ale przewidywalne.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z twórczością autorki, ale "Diabelski młyn" wypadł dobrze, więc pewnie jeszcze sięgnę po coś jej autorstwa. Wątki ciekawe, choć przytłaczają mnogością i można by nimi na spokojnie obdarować kilka tytułów. Wtedy rozwiązania i zakończenie nie byłyby potraktowane tak po macoszemu, jak miało to miejsce tutaj.

• 2018
  • 2019
  • Ebooki
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • 2021

Dodaj cytat z książki Diabelski młyn