Kup teraz - 6 ofert w cenie od 22.53 zł do 35.80 zł

Jeden pocałunek

Julia Quinn Wydawnictwo: Amber Cykl: Rodzina Rokesby (tom 1) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
Because Of Miss Bridgerton
Ewa Morycińska-Dzius
Amber
Because Of Miss Bridgerton
Rodzina Rokesby (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Morycińska-Dzius
Romans Historyczny [Amber]

Książka o tak błahej fabule, że szkoda czasu. Bardzo współczesne potraktowanie spraw damsko męskich, czyli najpierw łóżko a potem oświadczyny. Mdłe, bzdurne koło Jane Austen nawet nie leżało. Nie polecam.

"Urocze i romantyczne" ... faktycznie lekka, przyjemna lektura. Szybko pokochacie bohaterów tej opowieści, dacie się porwać wartkiej akcji, budzącemu się uczuciu i szpiegowskiej intrydze. :)

Klasyki tudzież romanse historyczne jak dla mnie wyróżniają się większą subtelnością i niepewnością - w miłości. W czasach, o których czytamy, swoboda wyznawania uczuć nie była taka jak dziś, więc przez długi czas obserwujemy onieśmielone podchody przyszłych kochanków.
Tak też w książce "Wszystko o pannie Bridgerton, czyli jeden pocałunek' (uf kto wymyśla tak długie tytuły...

W książce nic się nie dzieje, a kiedy już dla odmiany podjęty jest ciekawy wątek to autorka szybko go urywa. Bohaterowie niby są sympatyczni, ale trochę zbyt nijacy, żeby na ich dialogach opierać całą opowieść. Niby przeczytałam do końca, ale chyba bardziej z braku laku i niechęci do urywania książek w połowie niż z faktycznego zaciekawienia.

Przepraszam bardzo, ale ta okładka to chyba żart, taka samą ma Legendarna posiadłość Heather Graham. Plagiat?

Słodka.Para idealna...

Fajna, lekka, jednak nie tak powalająca jak pierwsze serie.

2077

Tak jak wcześniej ktoś napisał coś z tą książką jest nie tak...chyba faktycznie fatalny tłumacz...

Wydaje mi się, że coś jest nie tak z tłumaczeniem tej książki... Wartkie dialogi pełne gier słownych są niezbyt zrozumiałe w polskim wydaniu.

Przeczytane, ale teraz zauważyłam że nie mam w bibliotece, dziwne. Książki Julii Qiunn bardzo lubię

• Romans historyczny
  • 2019