Przygody odważnej biedronki

DJ Studio
biedronka wiersze bajki ekologia przyroda
bajki
biedronka wiersze bajki ekologia przyroda

Książkę dostałam od osoby przesympatycznej miłej i życzliwej. Książka jest pisana rymowanym wierszem co łatwo się czyta co prawda ja nam lat 33 a książka przeniosła mnie do podróży kiedy znowu byłam dzieckiem i wszytko stawało się prostsze choć niekiedy wpadałam w tarapaty to szybko z nich się uwalniałam . Bardzo serdecznie polecam książę bo choć na chwile można się dorwać...

Pani Justyna, niczym Mickiewicz w "Panu Tadeuszu" wprowadza dzieci w piękny świat poezji. Za pomocą świata przyrody i owadów poznajemy cudne życie na łące. Po przeczytaniu kilku rozdziałów zapytałam dzieci, czy kończymy na dziś, ale chciały poznać przygody biedronki do ostatniej strony.
Polecam z czystym sercem.

„Przygody odważnej biedronki” to opowieść z ważnym morałem, że warto pomagać innym, być ciekawym świata, który jest bardzo różnorodny i że wszyscy jesteśmy różni, ale uzupełniamy się wzajemnie. Polecam.

Historia o rezolutnej biedronce sprawiła mnie i moim dzieciom sporo frajdy.Pięknie opowiedziana,z zachwycającymi ilustracjami autorstwa Pani Justyny.Świetna zabawa! Polecam na zimowe wieczory,cudownie robi na jesienną chandrę!

Bardzo fajne opowiadanie dla dzieci. Z chęcią przeczytane również przez dorosłych. Pozycja warta, aby mieć na półce.

Wspaniała książeczka dla dzieci jak również dla dorosłych.Polecam na wieczorne czytanie dzieciom.Udany zakup!

Bardzo, ale to bardzo sympatyczna opowieść o małej wzrostem, ale wielkiej duchem biedronce. Obserwując łąkę jej oczyma poznajemy żyjące tam stworzonka, ich zwyczaje i ich świat. Dzieci mogą się z niej sporo dowiedzieć, ale co najważniejsze uczą się poprzez zabawę. Moje dziesięciolatki kilka razy parskały śmiechem, a kilka razy pytały "Naprawdę? Nie wiedziałam/łem"....

Książka jest rewelacyjna, bawi i jednocześnie uczy. Pochłonęłam jednym tchem. Dziękuję :) Moje dzieci będą zachwycone :)

• Mam

Dodaj cytat z książki Przygody odważnej biedronki