rozwińzwiń

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Na półkach: , , , ,

Wspaniały zbiór, pełen opowiadań tych mniej i tych bardziej znanych autorów. Najbardziej podobał mi Pułkownik Chabert Balzaka, ale Maupassant, Daudet, Flaubert i Chatebriaund również mnie oczarowali. W gruncie rzeczy każde opowiadanie miało coś w sobie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Literatura piękna
  • Literatura piękna, obyczajowa, historyczna, romans
  • XIX i XVIII wiek
  • 👾 Fantazja