Portrety

Bajka
wierszyki kot bajeczki kocur
opowieści dla młodszych dzieci
wierszyki kot bajeczki kocur

Przyjemna książka dla malucha ;)

Każdy, kto dał się uwieść bohaterom „Zamkowych bajeczek” Doroty Gellner, na pewno ostrzył sobie pazurki na tą książeczkę zaraz po zapowiedzi.
Główny bohater (kocur), którego perypetie poprzednio śledziliśmy na królewskim zamku, tym razem wciela się w rolę malarza portrecisty. Moja córka cieszy się na kolejne spotkanie z kocurem ^ _ ^ .
Historia ta będzie bliska każdemu...

• Dla szkrabów
  • 2020