Andrzej Przyłębski Wydawnictwo: Zysk i S-ka popularnonaukowa
Zysk i S-ka
Polska polityka
popularnonaukowa
Polska polityka

„ … Gdy ktoś zaczyna uświadamiać sobie gniew, który go przepełnia, to ta świadomość samego siebie jest już pewną zmianą …”

Przed Wami książka, która według mnie będzie miała zarówno swoich zwolenników i przeciwników. Na samym początku można zadać pytanie: Czym są w dzisiejszych czasach prawdziwe wartości? I jak wychować obecnie młodego człowieka z zasadami?

Autorem jest...

• Polityka / Ekonomia