Niemożliwe. Prawdziwa opowieść o cudach, niezłomnej wierze matki i wskrzeszeniu jej syna

Ginger KolbabaJoyce Smith Wydawnictwo: eSPe literatura faktu
The Impossible: The Miraculous Story of a Mother’s Faith and Her Child’s Resurrection
Lucyna Wierzbowska
eSPe
wypadek uzdrowienie wiara
literatura faktu
Lucyna Wierzbowska
wypadek uzdrowienie wiara

Okładka książki 5 tajemnic dobrego seksu Ginger Kolbaba, Barbara Rosberg, Gary Rosberg
6,7
5 tajemnic dob... Ginger Kolbaba, Bar...

1919

Książka jest religijna :) ale w bardzo ludzki sposób, czyta się lekko, bez zbędnego przynudzania, wręcz powiedziałabym że nawet lepiej niż nie jeden okrzyczany hit z list bestsellerów, które zdarzało mi się czytać ;)
Historia niesamowita, warto przeczytać.

Rzadko która książka zasługuje na maksymalną ilość gwiazdek. Ta pozycja zasłużyła na nią zdecydowanie! W przepiękny sposób opowiada o determinacji i niezłomnej wierze matki w całkowite uzdrowienie syna. Można ją rozumieć jako świadectwo wiary w Boga. Ja widzę w niej również świadectwo niezachwianej miłości macierzyńskiej. Polecam każdemu.

Tytuł tej książki bez wątpienia powinien brzmieć "(nie)możliwe", bo w całej przedstawionej na faktach autentycznych historii, wszystko co niemożliwe, okazało się jak najbardziej możliwe. Wszystkie wydarzenia, losy chłopca o imieniu John są nieprawdopodobne, a lekarze do dziś nie umieją wyjaśnić tego, co się stało, a co zgodnie z wiedzą medyczną, nie miało prawa się...

Często zadaję sobie pytanie o to jak to jest z naszym życiem i czy to co niemożliwe jest czymś rzeczywistym, czy jedynie sztucznym ograniczeniem narzucanym sobie przez nas samych?:). Historia opisana przez Joyce Smith, udowadnia że istnieją takie rzeczy, których nie da się pojąć w sposób rozumowy. Bardzo cieszę się z możliwości przeczytania tej pięknej książki, która...

• 2020
  • Mam! 😍