Bossy Nights

Okładka książki Bossy Nights Liv Morris
Okładka książki Bossy Nights
Liv Morris Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
Bossy Nights
CreateSpace Independent Publishing Platform
2018-07-27
2018-07-27

Okładka książki Felony Ever After Debra Anastasia, Belle Aurora, Nina Bocci, J.M. Darhower, Helena Hunting, Vi Keeland, S.M. Lumetta, Liv Morris, Leisa Rayven, K.A. Robinson, Katherine Stevens, Tijan, Penelope Ward
Felony Ever After Debra Anastasia, Be...

Contessa Holly, zwana Tessą, po ukończeniu college’u w stanie Alabama rusza na podbój Nowego Jorku. Jest miłośniczką książek, autorką popularnego książkowego bloga i marzy jej się praca w którymś z nowojorskich wydawnictw. Właściciel hotelu na Manhattanie, w którym Tessa się zatrzymuje, Barclay Hammond, jest jednocześnie prezesem popularnej oficyny wydawniczej, publikującej m.in. ulubionego pisarza Tessy. Czyli wszystko jasne, tym bardziej że Tessa i Barclay od samego początku są sobą zauroczeni? Niezupełnie. Po pierwsze, on jest kilkanaście lat starszy od pięknej prowincjuszki. Po drugie, ona jest dziewicą, a nad jej cnotą na odległość czuwa rodzina z Alabamy, ojciec szeryf i starszy brat policjant. Po trzecie i najgorsze, kodeks spółki Hammond Press stanowczo zabrania utrzymywania intymnych związków między pracownikami i ich szefami.

Wydaje się, że natrafiłam na amerykański romans, który poza opisem „seksu w wielkim mieście”, ma trochę ambitniejsze aspiracje. Lektura lekka, szybka i przyjemna, w sam raz na letnie upały.

• Nowe romanse
  • English