Młodość dla opornych #1

Sorata Akizuki Wydawnictwo: Dango Cykl: Młodość dla opornych (tom 1) Seria: Kolekcja Chichi Dango komiksy
Seishun Kouryakuhon
Małgorzata Rak
Dango
Shoujo Komedia romans szkolne życie okruchy życia
Seishun Kouryakuhon
Młodość dla opornych (tom 1)
komiksy
Małgorzata Rak
Kolekcja Chichi Dango
Shoujo Komedia romans szkolne życie okruchy życia

Jest to sielonkowa opowieść o zauroczniu, pierwszej miłości, przyjaźni i szkole czteroosobowej grupki przyjaciół z męskiego liceum.
Historia bardzo przyjemna i odstresowująca. Widząc jak chłopcy pomagają sobie nawzajem pomimo, że mogą ponieść karę, aż chce się ich dopingować w czasem naprawdę głupich pomysłach. Jest to przyjemne czytadło na raczej wiosenno letni klimat z...

,,Młodość dla opornych" to książka dla młodzieży (Nastolatków/nastolatek). Jest dość ciekawa i interesująca.
Niestety nie podobało mi się kilka rzeczy, ale to mogło być spowodowanie tym, żę to nie była, aż taka książka dla mnie. Choć lubię mangi.

Bardzo ładna kreska, lekka historia, ale ja się czasem gubiłam (zwłaszcza w kolejności czytania dialogów). Chociaż to była moja pierwsza manga, więc bardzo możliwe, że to z tego powodu.

2047

Miła historyjka o pierwszych zauroczeniach i różnych przygodach licealistów.

Dyskusje

• Manga