Peru. Wspomnienia z podróży

Gebethner i Wolff
podróżnictwo myślistwo Peru ornitologia zoologia
flora i fauna
podróżnictwo myślistwo Peru ornitologia zoologia

Relacja z podróży do Peru, którą odbył polski zoolog, ornitolog, podróżnik i myśliwy Jan Sztolcman w latach 1875 - 1881 w celu zdobycia okazów dla Gabinetu Zoologicznego i Muzeum Zoologicznego Branickich. Zawiera dokładny rys przyrodniczy i geograficzny a także opis obyczajów i charakteru mieszkańców XIX - wiecznego Peru. Zawiera także porady dla młodych, niedoświadczonych,...

• W bibliotece
  • Lit. faktu