Choroba afektywna dwubiegunowa. Scenariusze rozwiązań

zdrowie, medycyna
Edra Urban & Partner
2018-01-01
2018-01-01

Książka składa się z 6 rozdziałów. Jestem wdzięczna za pierwszy, w którym autor rozprawia nad tym czym jest zdrowie psychiczne, a czym nie jest. Bardzo cenię jego krytycyzm i świadomość tego, że nie jest nieomylnym. Nie wątpię, że jest to efekt długotrwałego doświadczenia zawodowego z osobami z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym. Cenię to, bo zdaje sobie sprawę z tego, że...

• 2020
  • Psychologia (wnętrze)