Flip Trick

Amazon Digital Services
literatura obyczajowa, romans
angielski

Maddox „Destroyer” Stone.

Jest zaklepany, przeze mnie (nie żartuję).

Na „Flip Truck'a” czekałam od kiedy Amo zapowiedziała tę pozycję. Kiedy zobaczyłam okładkę, moja niecierpliwość urosła do gigantycznych rozmiarów. Po czym, jak wiecie okazało się, że płynę w rejs, a na czytnik zawitał...

Amo Jones to autorka powoli zdobywająca uznanie w Polsce. Jej "Srebrny łabędź" budzi zarówno kontrowersje, jak i niekontrolowaną fascynację. Jeśli mieliście już możliwość przeczytać ten polski debiut, to znacie jej pióro na wylot. Jeśli jednak nie to zapraszam do zapoznania się z moją recenzją. A teraz skupmy się na najnowszym dziele - "Flip Trick"!

Wyobraźcie sobie, że na...

• Angielskie
  • Przeczytane w e-booku