Tam gdzie żyją sokżoje

Tropoju i spytanij
literatura piękna
Zofia Gadzinianka
syberia tajga rosja

To jedna z najpiękniejszych książek o Tajdzie jakie czytałem. Jest piękna jak marzenie senne. Autor ma świetne pióro który w niesamowicie żywych barwach odmalowuje Tajgę, jej mieszkańców oraz przygody jakie przyszło im przeżyć. W książce Fiedosijewa Tajga jest piękna ale i niebezpieczna. Najpiękniejszymi postaciami są oczywiście tuziemcy, rdzenni mieszkańcy tych ziem,...

• 📣 Ach! Moja kolekcja
  • Historia
  • 🌱 Przyroda

Dodaj cytat z książki Tam gdzie żyją sokżoje