Kup teraz - 15 ofert w cenie od 25.89 zł do 38.97 zł

nalewki domowe alkohole farmacja domowe nalewki
poradniki
nalewki domowe alkohole farmacja domowe nalewki

Na półkach: , , , ,

Ładnie wydana, w twardej oprawie, co bardzo sobie cenię w takich książkach. Niezbyt gruba, przepisów na nalewki jest równo 50. Nie ma fotografii, tylko rysunki, i to raczej schematyczne, niektórych z produktów użytych do nalewek. Znalazłem w nich jeden "babol" - nalewka anyżowa sporządzania jest z anyżu biedrzeńca, na rysunku jest anyż gwiaździsty, badian - całkiem inna...

• Zdrowie
  • Kulinaria
  • A.D. 2020

Dodaj cytat z książki Nalewki z piwniczki farmaceuty