Nie tylko partia? Organizacje społeczne w Polsce Ludowej 1944-1989 - geneza, funkcjonowanie, znaczenie

Okładka książki Łódzki strajk studencki. Styczeń-luty 1981. Spojrzenie po latach Rafał Chojnacki, Andrzej Czyżewski, Marek Czyżewski, Kamil Dworaczek, Stanisław Jankowiak, Witold Jarno, Damian Kasprzyk, Tomasz Kozłowski, Krzysztof Lesiakowski, Leszek Olejnik, Piotr Ossowski, Przemysław Stępień, Konrad Witold Tatarowski, Przemysław Waingertner, Sylwia Wielichowska
Ocena 7,0
Łódzki strajk ... Rafał Chojnacki, An...