Nie tylko partia? Organizacje społeczne w Polsce Ludowej 1944-1989 - geneza, funkcjonowanie, znaczenie

historia
2017-01-01
historia historia Polski PRL
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Łódzki strajk studencki. Styczeń-luty 1981. Spojrzenie po latach Rafał Chojnacki, Andrzej Czyżewski, Marek Czyżewski, Kamil Dworaczek, Stanisław Jankowiak, Witold Jarno, Damian Kasprzyk, Tomasz Kozłowski, Krzysztof Lesiakowski, Leszek Olejnik, Piotr Ossowski, Przemysław Stępień, Konrad Witold Tatarowski, Przemysław Waingertner, Sylwia Wielichowska
7,0
Łódzki strajk ... Rafał Chojnacki, An...