Prawidła życia chrześcijańskiego dla każdego wieku i stanu

o. Otto Bitchnau Wydawnictwo: 3DOM religia
3DOM
religia
2018-01-01

Bardzo dobra książka opisana w łatwy i zrozumiały sposób dla czytelnika każdego stanu. Książka oparta jest na żywotach świętych wraz z nauką moralną, która omawia każdy stan życia. Choć książka jest przedwojenna wiele jej aspektów jest wciąż aktualne na nasze czasy oraz porusza te same problemy moralno-materialne, które były w tamtych czasach np. socjalizm oraz liberalizm....

• Priorytet "Do kupienia"
  • Posiadam - do przeczytania
  • Chcę w prezencie