Polskie prawo wyznaniowe. Wybór orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego

Okładka książki Polskie prawo wyznaniowe. Wybór orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego
Michał PoniatowskiPaweł Sobczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Academicon nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Academicon
2016-01-01
2016-01-01
prawo konstytucja orzecznictwo Trybunał Konstytucyjny państwo Kościół związek wyznaniowy
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Akty normatywne i administracyjne Małgorzata Czuryk, Lesław Grzonka, Mirosław Karpiuk, Barbara Krupa, Paweł Sobczyk
Ocena 0,0
Akty normatywn... Małgorzata Czuryk,&...