Kryzys cywilizacji europejskiej wobec chrześcijaństwa w myśli Juana Donoso Cortésa

Jan Kłos Wydawnictwo: Wydawnictwo Academicon filozofia, etyka
Wydawnictwo Academicon
Juan Donos Cortés cywilizacja Europa kryzys Hiszpania dyktatura rewolucja wolność autorytet posłuszeństwo chrześcijaństwo
filozofia, etyka
2017-12-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Tożsamość w społeczeństwie współczesnym: pop-kulturowe (re)interpretacje Maciej Bernasiewicz, Ewa Bochno, Magdalena Cuprjak, Bożena Dusza, Magdalena Giłka, Agnieszka Gromkowska-Melosik, Dobrochna Hildebrandt-Wypych, Marcin Jaworski, Danuta Kamilewicz-Rucińska, Izabela Kiwak, Sławomir Maciej Krzyśka, Roman Kubicki, Jan Kłos, Olga Mazurek-Lipka, Zbyszko Melosik, Mirosława Nyczaj-Drąg, Karolina Olszańska, Adam Roter, Jolanta Spychalska-Kamińska, Grażyna Teusz, Barbara Toroń-Fórmanek, Anna Woźniak
8,0
Tożsamość w sp... Maciej Bernasiewicz...