Kevin Wignall Wydawnictwo: Thomas & Mercer kryminał, sensacja, thriller
Thomas & Mercer
kryminał, sensacja, thriller
angielski

ebook + audiobook

Można przestać być szpiegiem, ale przecież trzeba z czegoś żyć. Po nieudanej misji w Jemenie Freddie Makin opuścił S8, tajną jednostkę CIA. Przyjmuje proste zlecenia polegające, na przykład, na śledzeniu znanych i mniej znanych ludzi. Wiedeńska misja wydaje się całkiem bezpieczna, rutynowa. Dopóki nie ginie obiekt inwigilacji, uczony Jiang Cheng, oraz...

• Ulubione/Polecane
  • English